Studia Stacjonarne Cywilne I rok 2021/22

Informacja dla studentów uczęszczających na zajęcia JOM

/Język Obcy Międzywydziałowy/

Uprzejmie informujemy, że zajęcia z języków obcych oznaczone w planach zajęć jako JOM (Język Obcy Międzywydziałowy) rozpoczynają się od 5 października 2021.

Na zajęcia JOM (język niemiecki lub język rosyjski) uczęszczają:

1. studenci, którzy z egzaminu maturalnego poziom rozszerzony z języka angielskiego uzyskali 80% i więcej,
  2. studenci, którzy posiadają certyfikaty poświadczające znajomość języka angielskiego FCE i CAE, CPE.
  3. studenci, którzy deklarują chęć zdawania egzaminu na poziomie B2 z języka niemieckiego lub rosyjskiego zamiast z języka angielskiego.

Studenci, dla których przeznaczone są zajęcia JOM (pkt. 1, 2 i 3), nie uczęszczają na lektorat języka angielskiego.

Rekrutacja odbywać się będzie za pomocą systemu USOS. Proszę wstępnie wybrać grupę językową. Pytania proszę kierować do pani dr hab. Anny Just Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.