Informacja dla studentów uczęszczających na zajęcia JOM

/Język Obcy Międzywydziałowy/

Uprzejmie informujemy, że zajęcia z języków obcych oznaczone w planach zajęć jako JOM (Język Obcy Międzywydziałowy) rozpoczynają się od 7 października 2019.

Na zajęcia JOM (język niemiecki lub język rosyjski) uczęszczają:

1. studenci, którzy z egzaminu maturalnego poziom rozszerzony z języka angielskiego uzyskali 80% i więcej,

2. studenci, którzy posiadają certyfikaty poświadczające znajomość języka angielskiego FCE i CAE,

3. studenci, którzy deklarują chęć zdawania egzaminu na poziomie B2 z języka niemieckiego lub rosyjskiego zamiast z języka angielskiego.

Studenci, dla których przeznaczone są zajęcia JOM (pkt. 1, 2 i 3), nie uczęszczają na lektorat języka angielskiego.

Informacje o lektoracie języka niemieckiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o lektoracie języka rosyjskiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.